Ons team 2018-04-12T15:42:25+00:00

Ons team

Welkom op onze teampagina. Bij iGuana vinden we dat het bij zaken doen in de allereerste plaats om mensen gaat en niet om de producten en diensten die een onderneming aanbiedt. Voor ons is het belangrijk dat u, wanneer u ons belt, mailt of voor het eerst persoonlijk ontmoet, onmiddellijk weet met wie u spreekt en een naam op een gezicht kunt kleven. Wij staan altijd allemaal voor u klaar!

Stephane Horta
Stephane HortaCEO, iGuana

Stephane Horta (°1965, België) is geen directeur als alle andere. Wat hem van anderen in vergelijkbare functies onderscheidt, is zijn allround, diepgaande kennis van de branche en de sector waarin hij actief is. Hij beseft ten volle hoe belangrijk het is een vinger aan de pols te houden op het terrein, om een toekomstvisie te kunnen ontwikkelen. Hij is een denker en een doener, in die volgorde. Zijn onschatbare bijdrage aan het succes van de onderneming is in feite gebaseerd op zijn onstilbaar verlangen om de laatste IT-technologie toe te passen en er het maximum uit te halen, ten voordele van de gebruikers. Wat Stephane bovenal kenmerkt, is dat hij niet bereid is met minder dan het beste genoegen te nemen als het op de ervaring van zijn klanten aankomt. Wat er ook gebeurt, hij zorgt er altijd voor dat hij en zijn team, samen, oplossingen bieden.

Stephane vindt het heel belangrijk dat alle gewaardeerde klanten, potentiële klanten en partners van iGuana hem rechtstreeks kunnen contacteren. Stephane antwoordt u altijd persoonlijk zo snel hij kan. Als u niet over zijn directe contactgegevens beschikt, neem dan gewoon contact op met eender welke medewerker van iGuana en zij zullen hun uiterste best doen om u in contact te brengen met Stephane.

“Onze medewerkers zijn de ziel van iGuana: geëngageerd, gedreven, toegewijd, innovatief, vriendelijk. Zij introduceren out-of-the-box denken, massa’s energie, passie en een gevoel van trots op het werk. Wij doen veel moeite om hun talenten te ontdekken en te ontwikkelen en een werkomgeving te creëren waarin hun creativiteit wordt aangemoedigd en hun vaardigheden kunnen schitteren.”

Stephane Horta, CEO, iGuana

Sales & customer account management

Christian Coolen
Christian CoolenDirector of Sales

+32 491 614 925
ccoolen@iguana-dms.com

Ilse Lismont
Ilse LismontSales Account Manager

+32 486 137 247
ilismont@iguana-dms.com

Patrick Teirlinckx
Patrick TeirlinckxSales Account Manager

+32 497 703 600
pteirlinckx@iguana-dms.com

Fen Thijssen
Fen ThijssenSales Account Manager

+31 6 82 76 34 69
fthijssen@iguana-dms.com

Ann Pellens
Ann PellensBusiness Development Manager

+32 488 291 205
apellens@iguana-dms.com

Frank Demeulemeester
Frank DemeulemeesterTender Desk; Internal Sales

+32 473 555 131
fdemeulemeester@iguana-dms.com

Contactpersonen per afdeling

Daria Mavrenkova
Daria MavrenkovaPrivacy & Security; HR

+32 471 136 468
dmavrenkova@iguana-dms.com

Wim Vanoeveren
Wim VanoeverenSolution Design & Consulting

+32 486 137 243
wvanoeveren@iguana-dms.com

Dionysios Dionysiou
Dionysios DionysiouSoftware Development

+357 22 11 94 76
ddionysiou@iguana-dms.com

Rocco Bertels
Rocco BertelsProject Management

+32 488 290 975
rbertels@iguana-dms.com

Shqiponja Bendo
Shqiponja BendoScanFactory Operations

+32 2 70 90 114
pbendo@iguana-dms.com

Frans Aerts
Frans AertsAccounting & Finance

+32 475 520 044
faerts@iguana-dms.com

Stijn Buys
Stijn BuysCustomer Service & Support

+32 2 70 90 102
sbuys@iguana-dms.com

Leen Vandedriessche
Leen VandedriesscheAdministration & Prevention

+32 2 70 90 100
lvandendriessche@iguana-dms.com