Ons team

Welkom op onze teampagina. Bij iGuana vinden we dat het bij zaken doen in de allereerste plaats om mensen gaat en niet om de producten en diensten die een onderneming aanbiedt. Voor ons is het belangrijk dat u, wanneer u ons belt, mailt of voor het eerst persoonlijk ontmoet, onmiddellijk weet met wie u spreekt en een naam op een gezicht kunt kleven. Wij staan altijd allemaal voor u klaar!

Stephane Horta
Stephane HortaCEO, iGuana
Herwig Eelen
Herwig EelenPresident, iGuana

Stephane en Herwig vinden het heel belangrijk dat alle gewaardeerde klanten, potentiële klanten en partners van iGuana hen rechtstreeks kunnen contacteren. Stephane en Herwig antwoorden u altijd persoonlijk zo snel ze kunnen. Als u niet over hun directe contactgegevens beschikt, neem dan gewoon contact op met eender welke medewerker van iGuana en zij zullen hun uiterste best doen om u in contact te brengen met Stephane of Herwig.

“Onze medewerkers zijn de ziel van iGuana: geëngageerd, gedreven, toegewijd, innovatief, vriendelijk. Zij introduceren out-of-the-box denken, massa’s energie, passie en een gevoel van trots op het werk. Wij doen veel moeite om hun talenten te ontdekken en te ontwikkelen en een werkomgeving te creëren waarin hun creativiteit wordt aangemoedigd en hun vaardigheden kunnen schitteren.”

Stephane Horta, CEO, iGuana

Sales & customer account management

Christian Coolen
Christian CoolenDirector of Sales

+32 491 614 925
ccoolen@iguana-dms.com

Ilse Lismont
Ilse LismontSales Account Manager

+32 486 137 247
ilismont@iguana-dms.com

Yves Vanderhaeghen
Yves VanderhaeghenTechnical Sales Manager

+32 497 430 340
yvanderhaeghen@iguana-dms.com

Ariane Willemse
Ariane WillemseSales Account Manager

+32 474 521 740
awillemse@iguana-dms.com

Dominique Maton
Dominique MatonSales Account Manager, Rusland & GOS

+32 490 117 058
dmaton@iguana-dms.com

Sebastian Fešar
Sebastian FešarSales Representative, Tsjechië & Slowakije

+420 774 225 598
sfesar@iguana-dms.com

Axel Cabarles
Axel CabarlesSales Consultant, Zuidoost-Azië

+63 922 868 29 35
acabarles@iguana-dms.com

 

Contactpersonen per afdeling

Daria Mavrenkova
Daria MavrenkovaPrivacy & Security

+32 471 136 468
dmavrenkova@iguana-dms.com

Wim Vanoeveren
Wim VanoeverenSolution Design & Consulting

+32 486 137 243
wvanoeveren@iguana-dms.com

Dionysios Dionysiou
Dionysios DionysiouSoftware Development

+357 22 11 94 76
ddionysiou@iguana-dms.com

Rocco Bertels
Rocco BertelsProject Management

+32 488 290 975
rbertels@iguana-dms.com

Shqiponja Bendo
Shqiponja BendoScanFactory Operations

+32 2 70 90 114
pbendo@iguana-dms.com

Frans Aerts
Frans AertsAccounting & Finance

+32 475 520 044
faerts@iguana-dms.com

Maria Baun
Maria BaunArtFactory Operations

+420 608 631 461
mbaun@iguana-dms.com

Frank Demeulemeester
Frank DemeulemeesterTender Desk; Internal Sales

+32 473 555 131
fdemeulemeester@iguana-dms.com

Stijn Buys
Stijn BuysCustomer Service & Support

+32 2 70 90 102
sbuys@iguana-dms.com

Leen Vandedriessche
Leen VandedriesscheAdministration & Prevention

+32 2 70 90 100
lvandendriessche@iguana-dms.com