Ons team

Welkom op onze teampagina. Bij iGuana vinden we dat het bij zaken doen in de allereerste plaats om mensen gaat en niet om de producten en diensten die een onderneming aanbiedt. Voor ons is het belangrijk dat u, wanneer u ons belt, mailt of voor het eerst persoonlijk ontmoet, onmiddellijk weet met wie u spreekt en een naam op een gezicht kunt kleven. Wij staan altijd allemaal voor u klaar! iGuana maakt deel uit van de Youston groep van ondernemingen.

Pieter Vansynghel
Pieter VansynghelCEO
Pascal Hermans
Pascal HermansCOO
Marijke Vanderstukken
Marijke VanderstukkenCFO

Pieter, Pascal en Marijke vinden het heel belangrijk dat alle gewaardeerde klanten, potentiële klanten en partners van iGuana hen rechtstreeks kunnen contacteren. Pieter, Pascal en Marijke antwoorden u altijd persoonlijk zo snel ze kunnen. Als u niet over hun directe contactgegevens beschikt, neem dan gewoon contact op met eender welke medewerker van iGuana en zij zullen hun uiterste best doen om u in contact te brengen met Pieter, Pascal of Marijke.

“Onze medewerkers zijn de ziel van iGuana: geëngageerd, gedreven, toegewijd, innovatief, vriendelijk. Zij introduceren out-of-the-box denken, massa’s energie, passie en een gevoel van trots op het werk. Wij doen veel moeite om hun talenten te ontdekken en te ontwikkelen en een werkomgeving te creëren waarin hun creativiteit wordt aangemoedigd en hun vaardigheden kunnen schitteren.”

Pieter Vansynghel, CEO

Sales & customer account management

Christian Coolen
Christian CoolenDirector of Sales

+32 491 614 925
ccoolen@iguana-dms.com

David Cacciato
David CacciatoSales Account Manager

+32 483 233 413
dcacciato@iguana-dms.com

Ariane Willemse
Ariane WillemseSales Account Manager

+32 474 521 740
awillemse@iguana-dms.com

Dominique Maton
Dominique MatonSales Account Manager

+32 490 117 058
dmaton@iguana-dms.com

Pinelopi Chrysanthakopoulou
Pinelopi ChrysanthakopoulouSales Account Manager

+420 737 899 500
pchrysanthakopoulou@iguana-dms.com

Contactpersonen per afdeling

Stephane Horta
Stephane HortaCIO

+32 2 70 90 100
shorta@iguana-dms.com

Wim Vanoeveren
Wim VanoeverenCTO

+32 486 137 243
wvanoeveren@iguana-dms.com

Dionysios Dionysiou
Dionysios DionysiouSoftware Development

+357 22 11 94 76
ddionysiou@iguana-dms.com

Ilse Lismont
Ilse LismontOperations & Consulting

+32 486 137 247
ilismont@iguana-dms.com

Shqiponja Bendo
Shqiponja BendoScanning Operations

+32 2 70 90 114
pbendo@iguana-dms.com

Maria Baun
Maria BaunStrategic Partnerships

+420 608 631 461
mbaun@iguana-dms.com

David Frederickx
David FrederickxAccounting & Finance

+32 476 272 948
dfrederickx@iguana-dms.com

Daria Mavrenkova
Daria MavrenkovaPrivacy & Security

+32 471 136 468
dmavrenkova@iguana-dms.com

Stijn Buys
Stijn BuysCustomer Service & Support

+32 2 70 90 102
sbuys@iguana-dms.com

Leen Vandedriessche
Leen VandedriesscheAdministration & Prevention

+32 2 70 90 100
lvandendriessche@iguana-dms.com

Yves Vanderhaeghen
Yves VanderhaeghenSolution Design (Hardware Solutions)

+32 497 430 340
yvanderhaeghen@iguana-dms.com