Náš tým

Vítejte na stránce našeho týmu. Ve společnosti iGuana věříme, že v podnikání jde především o lidi, ne o produkty a služby, které společnost nabízí. Podle nás je důležité, abyste pokaždé, když zvednete telefon s úmyslem nám zavolat, posíláte nám e-mail nebo se s námi poprvé setkáte osobně, hned věděli, s kým mluvíte a dokázali si spojit jméno a tvář. Každý z nás je vám ochotně k dispozici! iGuana je součástí skupiny Youston.

Pieter Vansynghel
Pieter VansynghelCEO
Stephane Horta
Stephane HortaCIO
Pascal Hermans
Pascal HermansCOO
Wim Vanoeveren
Wim VanoeverenCTO
Marijke Vanderstukken
Marijke VanderstukkenCFO

„Naši zaměstnanci představují duch společnosti iGuana: odhodlaní, aktivní, zanícení, inovativní, zábavní. Do své práce vnášejí neotřelé nápady, skvělou energii, nadšení a hrdost. Usilovně se snažíme identifikovat a rozvíjet jejich schopnosti a vytvářet prostředí, v němž se podporuje kreativita a dovednosti mohou naplno zazářit.“

Pieter Vansynghel, CEO, iGuana

Sales & Customer Account Management

Christian Coolen
Christian CoolenDirector of Sales

+32 491 614 925
ccoolen@iguana-dms.com

David Cacciato
David CacciatoSales Account Manager

+32 483 233 413
dcacciato@iguana-dms.com

Ariane Willemse
Ariane WillemseSales Account Manager

+32 474 521 740
awillemse@iguana-dms.com

Dominique Maton
Dominique MatonSales Account Manager

+32 490 117 058
dmaton@iguana-dms.com

Kontakty na útvary

Dionysios Dionysiou
Dionysios DionysiouSoftware Development

+357 22 11 94 76
ddionysiou@iguana-dms.com

Ilse Lismont
Ilse LismontOperations & Consulting

+32 486 137 247
ilismont@iguana-dms.com

Shqiponja Bendo
Shqiponja BendoScanning Operations

+32 2 70 90 114
pbendo@iguana-dms.com

Wim Steegmans
Wim SteegmansAccounting & Finance

+32 472 825 128
wsteegmans@iguana-dms.com

Daria Mavrenkova
Daria MavrenkovaPrivacy & Security

+32 471 136 468
dmavrenkova@iguana-dms.com

Stijn Buys
Stijn BuysCustomer Service & Support

+32 2 70 90 102
sbuys@iguana-dms.com

Leen Vandedriessche
Leen VandedriesscheAdministration & Prevention

+32 2 70 90 100
lvandendriessche@iguana-dms.com

Yves Vanderhaeghen
Yves VanderhaeghenSolution Design (Hardware Solutions)

+32 497 430 340
yvanderhaeghen@iguana-dms.com