Náš tým

Vítejte na stránce našeho týmu. Ve společnosti iGuana věříme, že v podnikání jde především o lidi, ne o produkty a služby, které společnost nabízí. Podle nás je důležité, abyste pokaždé, když zvednete telefon s úmyslem nám zavolat, posíláte nám e-mail nebo se s námi poprvé setkáte osobně, hned věděli, s kým mluvíte a dokázali si spojit jméno a tvář. Každý z nás je vám ochotně k dispozici!

Stephane Horta
Stephane HortaGenerální ředitel iGuana
Herwig Eelen
Herwig EelenPrezident společnosti iGuana

Stephane a Herwig věří, že je nesmírně důležité, aby je všichni vážení klienti, potenciální zákazníci a partneři mohli kontaktovat přímo. Stephane a Herwig vám zcela jistě odpoví osobně a co nejdříve. Nemáte-li na ně přímý kontakt, můžete kontaktovat jakéhokoli člena našeho týmu, který se maximálně vynasnaží spojit vás přímo se Stephanem nebo Herwigem.

„Naši zaměstnanci představují duch společnosti iGuana: odhodlaní, aktivní, zanícení, inovativní, zábavní. Do své práce vnášejí neotřelé nápady, skvělou energii, nadšení a hrdost. Usilovně se snažíme identifikovat a rozvíjet jejich schopnosti a vytvářet prostředí, v němž se podporuje kreativita a dovednosti mohou naplno zazářit.“

Stephane Horta, Generální ředitel iGuana

Sales & Customer Account Management

Christian Coolen
Christian CoolenDirector of Sales

+32 491 614 925
ccoolen@iguana-dms.com

David Cacciato
David CacciatoSales Account Manager

+32 483 233 413
dcacciato@iguana-dms.com

Ariane Willemse
Ariane WillemseSales Account Manager

+32 474 521 740
awillemse@iguana-dms.com

Dominique Maton
Dominique MatonSales Account Manager

+32 490 117 058
dmaton@iguana-dms.com

Sebastian Fešar
Sebastian FešarSales Representative, Czechia & Slovakia

+420 774 225 598
sfesar@iguana-dms.com

Aleksandra Jankovic
Aleksandra JankovicSales Account Manager

+43 699 190 11 512
ajankovic@iguana-dms.com

Kontakty na útvary

Yves Vanderhaeghen
Yves VanderhaeghenSolution Design (Hardware Solutions)

+32 497 430 340
yvanderhaeghen@iguana-dms.com

Wim Vanoeveren
Wim VanoeverenSolution Design (Software Solutions)

+32 486 137 243
wvanoeveren@iguana-dms.com

Dionysios Dionysiou
Dionysios DionysiouSoftware Development

+357 22 11 94 76
ddionysiou@iguana-dms.com

Ilse Lismont
Ilse LismontOperations & Consulting

+32 486 137 247
ilismont@iguana-dms.com

Shqiponja Bendo
Shqiponja BendoScanning Operations

+32 2 70 90 114
pbendo@iguana-dms.com

Maria Baun
Maria BaunStrategic Partnerships

+420 608 631 461
mbaun@iguana-dms.com

David Frederickx
David FrederickxAccounting & Finance

+32 476 272 948
dfrederickx@iguana-dms.com

Frank Demeulemeester
Frank DemeulemeesterTender Desk; Internal Sales

+32 473 555 131
fdemeulemeester@iguana-dms.com

Stijn Buys
Stijn BuysCustomer Service & Support

+32 2 70 90 102
sbuys@iguana-dms.com

Leen Vandedriessche
Leen VandedriesscheAdministration & Prevention

+32 2 70 90 100
lvandendriessche@iguana-dms.com

Daria Mavrenkova
Daria MavrenkovaPrivacy & Security

+32 471 136 468
dmavrenkova@iguana-dms.com